Spending Tracker

Finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.2 MB
  • Version 2.7.2
  • Dil İngilizce
  • Firma MH Riley Ltd
Masraflarınızı, gelir ve giderlerinizi dilediğiniz an kolayca kontrol edebileceğiniz Spending Tracker uygulamasını hala denemediniz mi?

Spending Tracker uygulaması gerçek para tasarrufu yapmanıza imkân sağlar. Finansmanınız için en iyi yöneticilerden biri olan bu uygulama en kolay programlardan biri olma özelliğine de sahiptir. Spending Tracker, kullanıcı dostu gider yöneticisi bir uygulamadır.

Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile yaptığınız harcamaları takip etmenizde oldukça kolay! Basit ve sezgisel kullanıcı arabirimi sayesinde harcamalarınızı hızla izlemenize yardımcı olan bu uygulama süper hızlı masraf girişi özelliğine de sahiptir.

Çoklu hesap özelliği de sunan Spending Tracker uygulaması ile kişisel, iş veya tasarruf hesapları da gerçekleştirebilirsiniz. Hesaplarınız arasında geçiş yapabileceğiniz Spending Tracker uygulaması ile gelir ve gider günlüklerinizi hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Esnek zaman aralığı ile dilerseniz haftalık, aylık veya yıllık olarak izleyebileceğiniz  harcamalarınızı dilerseniz de belirli bir hedefe yönelik sabit bütçe tutarlarıyla da ayarlayabilirsiniz.

Tabletler için de özel tasarım düzeni sunan Spending Tracker uygulaması ile harcama ve gider günlüklerinizi kolay ve hızlı bir şekilde görüntüleyebilir, mevcut ilerlemelerinizin genel görünümü görebileceğiniz gibi zamanla ileriye veya geriye doğru zaman hareketi de yapabilirsiniz.

Sizin için tasarlanmış interaktif çizelgeler sayesinde bütçenizi belirli kategorilere ayırabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak yerel ipuçları da alabileceğiniz bu uygulama ile kolay erişim için ana ekranınıza küçük widgetler de koyabilirsiniz.

Android cihazlarla senkronize edebileceğiniz Spending Tracker uygulamasını sizde cihazınıza yükleyin, gelir ve giderlerinizi kontrol altına alın!

Daha Fazla Göster
Spending Tracker indir
DİĞER SÜRÜMLER