Spending Tracker

Ücretsiz finans uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 32.2 MB
  • Version 2.7.2
  • Dil İngilizce
  • Firma MH Riley Ltd
Spending Tracker, en kolay programlardan biri olma özelliğine sahip kullanıcı dostu gider yöneticisi bir uygulamadır.

Masraflarınızı, gelir ve giderlerinizi dilediğiniz an kontrol edebileceğiniz Spending Tracker uygulamasını kullanmakta oldukça kolay! Yaptığınız harcamaları takip etmek için en iyi yollardan biri olan Spending Tracker uygulaması sizde hemen cihazınıza yükleyin!

Gerçek para tasarrufu yapmanıza imkân sunan bu uygulama finansmanınız için en iyi yöneticilerdendir. Basit ve sezgisel kullanıcı arabirimi sayesinde harcamalarınızı hızla izlemenize yardımcı olan bu uygulama süper hızlı masraf girişi özelliğine de sahiptir.

Esnek zaman aralığı ile dilerseniz haftalık, aylık veya yıllık olarak izleyebileceğiniz  harcamalarınızı dilerseniz de belirli bir hedefe yönelik sabit bütçe tutarlarıyla da ayarlayabilirsiniz.

Tabletler için de özel tasarım düzeni sunan Spending Tracker uygulaması ile harcama ve gider günlüklerinizi kolay ve hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Mevcut ilerlemelerinizin genel görünümü görebileceğiniz gibi zamanla ileriye veya geriye doğru zaman hareketi de yapabilirsiniz.

Ayrıca çoklu hesap özelliği ile kişisel, iş ve tasarruf hesapları gerçekleştirebileceğiniz bu uygulama ile hesaplarınız arasında geçiş de yapabilirsiniz. Güzel ve interaktif çizelgeler sayesinde bütçenizi belirli kategorilere ayırabilirsiniz. İsteğinize bağlı olarak yerel ipuçları da alabileceğiniz bu uygulama ile kolay erişim için ana ekranınıza küçük widgetler de koyabilirsiniz.

Verilerinizi otomatik olarak diğer Android cihazlarla senkronize edebileceğiniz Spending Tracker uygulamasını hala denemediniz mi?

Daha Fazla Göster
Spending Tracker indir
DİĞER SÜRÜMLER